Bekerteam CSV naar de finale!

Ons bekerteam speelde op 7 maart thuis de halve finale tegen SOF/DZP. We waren wat optimistisch door de zware nederlaag die hun eerste team twee dagen ervoor had opgelopen. Maar onze tegenstanders hadden zich knap hersteld en boden hevig verzet. Toen ik om 22 uur binnenkwam, was er nog veel onduidelijk. Mark en Jan-Peter hadden weinig bereikt en de gelijke standen tendeerden naar remise. Dat werd het ook veel later op de avond. Léon dit keer aan bord 2 gebruikte heel veel tijd, maar later op de avond betaalde dit zich uit en kwam hij met een handvol minuten op de klok steeds beter te staan en om 23.30 uur kwam de stand op 2-1. Roel aan bord 1 kwam goed uit de opening en versterkte zijn stelling steeds verder. Zijn tegenstander gebruikte veel tijd en slaagde er met enige medewerking van Roel in om het hoofd boven water te houden. Ergens moet er toen iets misgegaan zijn. Roel greep een paar keer verkeerd en plotseling stond hij verloren. Daarmee was het om 23.38 uur gelijk: 2-2 en moest er gesnelschaakt worden: 5 minuten pppp. En een paar minuten later was het plotsklaps 4-0 en was CSV door naar de finale.

Deel dit bericht