CSV 1 wint ook laatste competitiewedstrijd

Vrijdagavond 4 april trad CSV 1 voor de laatste competitiewedstrijd aan tegen 3Torens 1 in Bergschenhoek, dat 2e stond en nog 1,5 bordpunt nodig had om de 2e plaats veilig te stellen. CSV 1, al tijden kampioen, had 6 bordpunten nodig om CSV 2 in aantal bordpunten voor te blijven. Beide teams kregen hun zin, maar wel na een zeer lange strijd. Om 23.37 uur bereikte Mark Vermeer in hevige tijdnood remise door eeuwig schaak in een waarschijnlijk objectief gezien gewonnen stelling. Dat bepaalde de einduitslag op 6-2 voor CSV 1. Winst was er voor Stefan, Jan-Peter, Paul en onze invallers Mark van Liempt en Arjan uit CSV 2. Remises waren er voor Mark V. en Patrick, terwijl Jaap zijn meerdere moest erkennen in Martin van Vaalen. De spelers van CSV 2 hebben dus samen 45 bordpunten behaald, tegen 41,5 voor de spelers van CSV 1. Rest nog de finalewedstrijd voor de RSB-beker tegen HZP-Schiedam, die op maandagavond 14 april in De Tuyter in Krimpen aan den IJssel gespeeld wordt. Toeschouwers welkom. Inmiddels heeft de competitieleider van de RSB de uitslag gecorrigeerd in 6,5-1,5 vanwege overtreding van art 33 lid 1 van het RSB-competitiereglement. Invaller Arjan Hofman had al driemaal ingevallen in 3Torens 2 en was daardoor niet meer speelgerechtigd. Patrick wordt er niet wijzer van, want de remise blijft gelden voor zijn rating!

Deel dit bericht