CSV 4-tal wint van Shah Mata: 3-1

Op vrijdag 14 februari speelde het 4-tal tegen het viertal van Shah Mata.
Op bord 3 speelde Björn tegen John la Gordt Dillié (1844). Hij was snel klaar, helaas verloren. 0-1
Tim speelde op bord 4 tegen Gerard Blok (1399) een prima partij. Na een stuk gewonnen te hebben, probeerde zijn tegenstander nog spel te maken, maar moest toch opgeven. 1-1
Willem, op bord 2, speelde een siciliaan tegen Ger Schraa (1323) tot de 4e zet. Op de 17e zet ruilt hij een Dame+pion voor een Dame+Paard. Nadat de koning van Willem de stelling van Ger binnenwandelde was het onhoudbaar voor zwart en op de 63e zet boog hij het hoofd. 2-1
Eduard speelde op bord 4 tegen Marcel Batist (1093). Hij zette Marcel vanaf het begin vast, won een pion en na torenruil kon hij zijn 3 verbonden pionnen met zijn koning naar voren laten stomen. Hier wachtte Marcel niet op en gaf op. 3-1

Een paar interessante partijen met een goede uitslag voor CSV: 3-1.