CSV met 7 kinderen goed vertegenwoordigd op PJK

Met 7 kinderen was CSV prima vertegenwoordigd op het PJK (persoonlijk jeugdkampioenschap) van de RSB. Dit toernooi telt als kwalificatietoernooi voor het NK later dit jaar. Kirsten heeft zich als het beste meisje in groep F voor het NK geplaatst!! Proficiat. Zij behaalde 4 punten uit 7 wedstrijden en werd daarmee 8e in de F-groep, maar wel als beste meisje.
In groep F speelden ook Soroush en Sem mee. Soroush werd gedeeld 10e met 3½ uit 7 en Sem werd 18e met 1½ uit 7. Voor Sem was het de eerste keer dat hij op een toernooi speelde.
In groep D deelden Elnathan en Luuk de 18e plaats met 4 uit 9.
Verder speelden de broers Simon en Koen Graveland mee. Simon in groep G en Koen in groep H. Simon behaalde 4 uit 7 en werd hiermee netjes gedeeld 6e. Koen behaalde 3½ uit 7 en werd hiermee 9e. Koen kwam echter uit in de H-categorie en kreeg daarom de 3e prijs uitgereikt.
Al met al een succesvol toernooi voor CSV.

SONY DSC
Kirsten werd het beste meisje in groep F en gaat naar het NK.

SONY DSC
Koen werd 3e in categorie H.