CSV 3 gaat er voor

Dinsdagavond 4 februari waren we bij de Wel in spanning of we een voltallig team zouden hebben. Gelukkig waren Bas, Eduard en Björn bereid om in te vallen voor onze belangrijke wedstrijd in en tegen Papendrecht/Alblasserdam. Omdat ik als vervangend teamleider zelf moest spelen kon ik de partijen van het team wel enigszins volgen maar weet ik me er eigenlijk weinig van herinneren. Bas had de ondankbare taak om tactisch opgesteld in te vallen op het tweede bord. Na ook nog eens de langste partij moest hij als enige met een nul naar huis. Eduard (5e bord) en Björn (8e) speelden prachtige partijen en kregen na hun winst de verdiende complimenten van de wedstrijdleider. André op bord 4 won vrij eenvoudig en Arjan verklaarde na zijn winst op het 7e dat het spelen voor het team hem altijd extra motiveerde. Jan van Dijk op het 6e had een spannende partij met wisselende kansen, hij kon knap de remise veilig stellen. Willem op het derde speelde zorgvuldig en na een over het hoofd gezien tussenschaak won hij. Op het eerste bord was ik zo dom om in een gewonnen stelling een pion te verspelen en moest ik met remise genoeg nemen. Uitslag 6-2. De strijd om de promotieplaatsen in de 4e klasse B is zeer spannend, we staan op  dit moment in ieder geval 2e.  Op donderdag 6 maart spelen we tegen het sterke Pionier in Hellevoetsluis, als een hecht team zullen we er voor gaan.

Deel dit bericht