Gast verhindert dat lentekampioen ook de vluggertjes wint

28 juni is de laatste schaakavond van het seizoen. Traditie is dat deze wordt afgesloten met een vluggertjestoernooi. Inzet is noch een titel, noch een beker, maar levert enorm prestige op. We zijn net begonnen als Harold van Dijk binnenkomt en vraagt of hij mag meedoen. Omdat het formeel nergens om gaat, is hij natuurlijk van harte welkom. Voor Roel is het zuur, want Harold gaat met een half punt voorsprong met de winst aan de haal!

De uitslagen, voor de statistieken:

 

1 Harold van Dijk 6 ½
2 Roel Trimp 6
3/4 Arjan Terlouw 5
  Mark Verkeer 5
5 t/m 9 Harry Stroosma 4
  Mark van Liempt 4
  Thomas Herrewijn 4
  Derk Brus 4
  Hans Blokland 4
10/11 Björn Hartog 3 ½
  Willem Klein 3 ½
12 t/m 15 Menno Schoone 3
  Rick van Roon 3
  Jan ten Brinke 3
  Jan van Dijk 3
16 Eduard Hartog 2
17 Bas Koote 1
Deel dit bericht