Gezellige slotavond Ron de Jong Groene Hart Cup

Vrijdagavond 11 april togen de jeugdteams CSV1 en CSV2 naar het St. LaurensCollege te Rotterdam voor de slotavond van de Ron de Jong Groene Hart Cup. Door een spannende ronde 6 was het CSV1 gelukt CSV2 voor te blijven in de slotpoule, en wisten de teams elkaar te ontlopen. CSV1 deelde slotpoule 4 met Papendrecht1, Klim-op6 en Pionier1.

CSV1
CSV1: Simon, Luuk, Jonathan en Tim

 
CSV2
CSV2: David, Aaron, Stijn en Marit

CSV2 kwam in slotpoule 5 uit met 3-Torens2, Pionier2 en Ivoren Toren2.
 
 
 
 
re_DSC_2156
Schemerlampschaak met CSV1

Na een enerverende avond, waar zo nu en dan geïmproviseerd moest worden door verlichtingsproblemen, werd CSV1 derde in poule 4.
 
 
 
 
 
 
CSV2 moest nog een barrage spelen tegen Ivoren Toren om de derde plaats. Aaron nam het op tegen zijn tegenstander, de stukken vlogen in de beschikbare 5 minuten letterlijk over het bord. Na een kleine 4 minuten kon Aron met mat de winst claimen, en stelde hij de derde plaats veilig.
Barrage door Aron
Barrage door Aaron

Beide teams in de hal van het St.LaurensCollege met teamleider Björn:CSV1enCSV2