Jasper Beukema Capels jeugdkampioen 2014

Met 113 kinderen is er weer een zeer gezellig Open Capels Jeugdkampioenschap 2014 gespeeld. Het was al weer de 44e keer dat dit kampioenschap gespeeld werd. Deze editie werd gewonnen door Jasper Beukema van de Stukkenjagers (Tilburg). Hij speelde mee in de speciale invitatiegroep waarin 6 sterke jeugdschakers meededen. In deze groep werden Bart Dubbeldam 2e (Barendrecht) en Andrew Mensing 3e (Sliedrecht).

Daarnaast waren er 14 groepen van 7 of 8 kinderen die op speelsterkte waren ingedeeld. De resultaten van deze groepen tellen mee voor de Grand Prix cyclus. In de hoogste groep waren de meeste punten voor Wiggert Pols die, zoals verwacht op basis van rating, alle partijen won. Een bijzonder goed resultaat.

P1020276

 

Foto met Jasper Beukema (1e plaats invitatiegroep) in het midden, Bart Dubbeldam links (2e) en Andrew Mensing (3e) rechts. Rechts van de gehuldigden wethouder van Cappelle die de prijsuitreiking heeft verzorgd.

De kinderen kwamen uit de gehele Rotterdamse regio, maar er waren ook kinderen uit de Haagse en Leidse bond. Klim-Op kwam als vanouds met een grote afvaardiging van 22 kinderen gevolgd door de Capelse Schaakvereniging met 15 kinderen. Met 36 kinderen uit Capelle blijkt temeer hoe zeer schaken leeft in Capelle. Verder ook 3 schoolschakers, schakers die (nog) niet bij een club spelen.
De andere deelnemende clubs waren 3-torens (5 deelnemers), de Pionnetjes (1), de Wijkertoren (2), DSC Delft (2), JSK Kralingen (1), Landau Axel (2), Messemaker 1847 (2), Moira-Domtoren (3), RSR Ivoren Toren (11), SV Ridderkerk (5), SC Dordrecht (3), SHTV (2), Sliedrecht (3), Barendrecht (2), Krimpen (2), SV Leiderdorp (3), Nieuwerkerk (2), Papendrecht/Alblasserdam (10), Spijkenisse (8) en Zwijndrecht (4).

De complete uitslagenlijst kan nagelezen worden in de volgende PDF: Uitslagen OCJK 2014

Foto’s kunnen hier bekeken worden: Foto’s.

 

Deel dit bericht