Jeugdteam E van CSV eindigt knap in de middenmoot

Afgelopen zaterdag speelde een viertal bestaande uit Kirsten, Boaz, David en Simon mee aan het clubteamkampioenschap onder de 10 jaar (E- categorie). We wisten bij aanvang al dat het lastig zou worden en dat er voor ieder punt gevochten moest worden. En dat is gedaan! Boaz wist 5 van de 6 partijen te winnen op bord 3. Simon en Kirsten wisten op de eerste 2 borden 3 uit 6 te halen wat gegeven de sterke tegenstand ook heel mooi is. David deed voor het eerst aan een serieus toernooi mee. Gelukkig wist hij toch ook nog 1,5 punt te halen. Met deze resultaten eindigden we in een deelnemersveld met 9 teams op de 5e plaats. Ik heb het even vergeleken met het resultaat van vorig jaar: toen werden 5 bordpunten behaald. Nu 12,5! We gaan dus hard vooruit. Dit belooft wat voor volgend jaar als 3 van de 4 kinderen uit dit team weer mee mogen doen in de E categorie (Alleen Boaz is dan helaas te oud).
(verslag Wilfried Graveland)

unnamed

Rechts het CSV-team met David, Boaz, Kirsten en Simon (van voor naar achteren).