Roel Trimp intern winterkampioen CSV, Bjorn Hartog oppermachtig in recreantencompetitie

Het winterkampioenschap (interne competitie) is gewonnen door Roel Trimp. Hij bleef Arjan Terlouw 8 punten voor. De strijd om de derde plek is op beste scoringspercentage beslist. De score van Ton Dulk (9,5 uit 14) was beter dan die van Rob v/d Bosse (9,5 uit 16). De B-groep is gewonnen door Jan ten Brinke, die Hans Blokland 1 punt voor bleef. Hans had waarschijnlijk hoger kunnen eindigen als hij meer had gespeeld. Als de ranglijst op basis van TPR was gezet, dan was hij 4e geweest. De C-groep is een prooi geworden voor André Grootenboer, die Eduard Hartog nipt voor bleef. Ook hier moest het beste scoringspercentage de doorslag geven. Die van André (4,5 uit 8) is iets beter dan die van Eduard (6 uit 13).

Bjorn Hartog heeft met overmacht de recreantencompetitie gewonnen. Hij scoorde maar liefst 12 uit 12! De score van Daan de Jong, die tweede werd, was trouwens ook heel goed (9,5 uit 13). Hans Hsiao werd in deze groep derde.

Vrijdag 6 februari a.s. starten we weer allemaal met een schone lei met de voorjaarscompetitie.

Deel dit bericht