RSR Ivoren Toren – CSV 4-tal 1-3

Na enkele nederlagen tijdens de start van de competitie, eindigen we gelukkig goed. Na vorige keer met 2,5-1,5 gewonnen te hebben, is het dit keer met 3-1 gelukt tegen RSR Ivoren Toren.

Menno was het eerste klaar en helaas met een verliespartij. Die speelde dan ook tegen een speler van bijna 1600. Tim volgde snel hierna. Hij had al enige tijd 2 stukken voorsprong en na verloop gaf zijn tegenstander er de brui aan. Vlot daarop volgde André die uitstekend het eindspel met een pion voorsprong uitspeelde. Na enig wachten volgde uiteindelijk ik, die zomaar een paard cadeau kreeg. Daarnaast had ik 2 mooie verbonden vrijpionnen. De avond eindigde dus in een overwinning: 3-1.

Hiermee is in viertallen D RSR Ivoren Toren kampioen geworden en zijn wij helaas toch nog laatste geworden met 4 wedstrijdpunten.