Snelschaak gewonnen door Thomas, Tim goed 2e

Op vrijdagavond 27 juni werd er traditioneel gesnelschaakt ter afsluiting van het seizoen. Terwijl Roel Trimp en Ton Dulk verderop om het kampioenschap speelden, probeerde de rest elkaar te verslaan in 5-minuten partijtjes.

De avond werd begonnen met 20 deelnemers, onder die deelnemers ook een aantal jeugdspelers. Één van de jeugdspelers, Tim Tian, schoot uit de startblokken en stond lange tijd bovenaan, mede dankzij overwinningen op favorieten Arjan Terlouw en Jasper Valstar.

Echter Tim hield dit tempo niet alle 9 ronden verloor, stond eerst een remise af en verloor uiteindelijk van Thomas Herrewijn. Thomas had aan het begin een partij verloren, maar won daarna de rest en eindigde daarmee bovenaan. Tim bekroonde zijn goede optreden met een tweede plaats. Derde werd Rob van de Bosse, die de hele avond bovenin te vinden was.
<verslag Jasper Valstar>