Vele handen maken licht werk

Voor het goed kunnen laten draaien van de club is uw hulp hard nodig. Op dit moment zoeken wij mensen voor het volgende:

Public Relations
Op dit moment komen we nog maar weinig in het nieuws. Daar willen we graag verandering in brengen zeker gezien de uitstekende resultaten van dit seizoen bij de senioren en de jeugd. Wie heeft ervaring met PR en kan een plan maken om dit daarna uit te voeren?

Geschiedenis
CSV is opgericht in 1936. Helaas is er weinig bekend over de geschiedenis van CSV. We zoeken iemand die de archieven induikt en interviews afneemt met (oud-)leden, zodat we bij het volgende lustrum meer kunnen vertellen over het verleden van CSV. Vind u het leuk om in het verleden te duiken, meld u dan aan bij onderstaand mailadres.

Jeugdtrainer
Willen we op hoog niveau blijven presteren dan zullen we nieuw talent nodig hebben. Hiervoor hebben we trainers nodig voor bij de jeugd op alle niveau’s. Ook ouders zijn van harte welkom om training te geven of voor wedstrijdleiding.

Mocht u geïnteresseerd zijn stuur dan een mail naar voorzittercsv@gmail.com.

Deel dit bericht